Kariéra

Společně s PATOKEM

Už více než 30 let pomáháme firmám a městům snižovat dopad jejich činnosti na životní prostředí. Sbíráme další a další zkušenosti a neustále se vyvíjíme. Za dobu svého fungování jsme se stali ekonomicky stabilní firmou a lídrem v oblasti ekologického zpracování odpadu s více než 150 zaměstnanci a 25 výkonnými sacími a čisticími vozy.

Poskytujeme vysoce kvalitní průmyslové služby, zejména těžký úklid, jako je vysávání a čištění tlakovou vodou se zaměřením na odstraňování technologických nečistot a odpadů. Dbáme na ochranu životního prostředí a všechny zakázky provádíme s vysokým standardem bezpečnosti práce.

„Ačkoliv nemusí být síla našeho poslaní zřejmá na první pohled, vždy jsme v něj v PATOKU věřili a snažili se ho šířit dál. Prakticky každá průmyslová firma v republice musí udržovat a uklízet své technologie. To se děje ve velkém množství všude po světě. Dokážeme správně vyčistit vodohospodářské a technologické zařízení, umíme nakládat s různě kontaminovanými tekutými odpady, vysát prašné prostory, mobilně oddělit vodu od zaolejovaných nečistot a dále ji využít. Tím vším pomáháme šetřit zdroje naší planety a více chránit naše prostředí.“

Proč s námi?

Stabilita

Jsme ekonomicky stabilní firma. Svým zaměstnancům poskytujeme maximální podporu a jistoty.

Zodpovědnost

Pracujeme poctivě a kvalitně s maximální opatrností, bezpečností a v souladu s legislativou.

Zkušenosti

Jsme nositelé dlouholetých zkušeností a dbáme na naše know-how, díky kterému si poradíme s každou situací.

Rychlost

Máme rozsáhlý vozový park a technologie, které nám umožní vyřešit včas i velké havarijní situace.

Inovace

Vlastní systém nám umožňuje plánovat a předcházet rizikům. Vývoj našich technologií nás posouvá vpřed.

Naší doménou je dokonale zvládnuté plánování

Už od počátku působení neustále zvyšujeme svou odbornost a předáváme si znalosti, které jsme za dobu své existence získali v terénu. Zaměřujeme se na inovaci a vývoj technologických postupů. Velký důraz klademe na bezpečnost celého procesu, perfektní plánování, moderní techniku a zkušené zaměstnance.

Sací bagr PATOK a.s.

K dokonale zvládnutému plánování využíváme vlastní ERP systém, na jehož dalším rozvoji aktuálně pracujeme. Díky němu máme napříč celou firmou přehled o zakázkách, vozech a docházce. Stačí se podívat do svého telefonu a hned budete vědět, jaký výjezd vás čeká. Rychle, přehledně, online a jednoduše. Plánování je zkrátka naše silná stránka. Poskytneme vám skvělé podmínky, abyste společně s námi mohli pomáhat našim zákazníkům – firmám, obcím a městům řešit potenciální problémy včas. Staňte se součástí PATOKu.

Pojďme společně uklízet svět

Pracujte v týmu, ve kterém motivujeme své zákazníky, ale i sebe navzájem. Přesto, že se řady našich zaměstnanců neustále rozšiřují, tak vynikáme rodinnou atmosférou, stále si udržujeme osobní kontakt a skvělé pracovní vztahy, na kterých nám velmi záleží. Táhneme společně za jeden provaz, abychom byli spokojeni my i zákazník.

Sací bagr a zaměstnanci PATOK a.s.

Co vám můžeme nabídnout?

 • Mnoho benefitů. Od stravenek, služebního vozu, příspěvku na penzijní a životní pojištění, 5 dnů placeného volna nad rámec dovolené až po odměny cílové, roční a při životních a pracovních výročích.
 • Permanentky pro sportovní a kulturní vyžití. Užít si tak můžete bazén v Postoloprtech, návštěvu utkání HC Litvínov, jízdu na lyžích v areálu Mezihoří nebo nezapomenutelný zážitek v divadle Lounech.
 • Vzdělání i podle vašeho výběru. U nás budete rozvíjet dovednosti týkající se výkonu práce (řidičské zkoušky, ADR zkoušky atd.), jazykové i další, které zvýší vaše kompetence.
 • Komfortní pracoviště, které je moderní a dále se obnovuje a rozšiřuje. Dbáme i na okolní prostředí, které neustále zvelebujeme. Snažíme se obklopit přírodou, proto vysazujeme nové rostliny, keře a stromy a pečlivě se o ně staráme.
 • Otevřené prostředí. Podporujeme kreativitu a nápady. Inspirujeme se a rozvíjíme navzájem. Nad vašimi nápady se vždy společně pobavíme a vymyslíme, jak je uvést v život.
 • Teambuildingy a společné akce. Rádi si zasportujeme, něco ugrilujeme, narazíme sud a popovídáme. Výroční posezení s bowlingem i menší týmové sešlosti jsou u nás velmi oblíbené.
 • Máme rádi dobrou kávu, protože život je příliš krátký na to, abychom pili špatnou. Kvalitní kávovar a automat s bohatou nabídkou nápojů je tak vždy připraven k vašim službám.

Čím nás zaujmete?

 • Jste-li učenliví, vnímaví a chcete rozvíjet své znalosti a vzdělání. Není to jen o vystudovaném titulu, ale o soustavném drobném zlepšování a nabalování znalostí. Odborník ví, na co se má ptát.
 • Jste-li týmovými hráči a kreativci, kterým záleží na rozvoji sebe samého, pracovních vztahů, kolegů, celé společnosti a překážky berete jako výzvu.
 • Vynikáte-li v komunikaci. Pokud umíte nacházet vhodná slova a komunikovat za každé situace. S klienty i kolegy.
 • Jste-li přemýšliví, proaktivní, umíte se poučit z chyb a jste ochotní poradit a kdykoliv pomoci svým kolegům.
 • Jste systematičtí, ale zároveň dokážete rychle zareagovat v případě změny nebo nové výzvy. Jsme flexibilní společnost, jež vyniká v operativním řešení. Jste tací i vy? Skvěle!

S kým budete tvořit PATOK?

Svým zákazníkům poskytujeme rozmanité typy služeb, které zajišťují jednotlivá oddělení. Ať už hledáme kolegu na středisko odpadů, sacích bagrů, na obchod, dispečink, do výroby, na dílnu, na oddělení staveb, do účtárny, či na personální oddělení, vždy nám záleží na tom, abyste souzněli s našim posláním.

„Snažíme se, aby vám práce dávala smysl a kolegové pro vás byli oporou. Proto si zakládáme na upřímné komunikaci. Jednáme mezi sebou otevřeně, ale zároveň systematicky a důsledně. Stále se snažíme dělat vše co nejlépe. Nebojíme se žádných výzev ani chyb a umíme překonávat překážky. Víme, že nejdůležitější je se ke všemu postavit čelem a společně najít řešení. Vážíme si své práce, ale i práce ostatních kolegů, protože každý z nás je důležitý. Díky tomu vše funguje a my přinášíme svým klientům skvělé služby a děláme svět čistším.“
Zaměstnanci PATOK a.s.

Koho budete v PATOKu potkávat?

Staňte se součástí PATOKu

Dočetli jste až sem? Chcete-li se o nás dozvědět více, pak nám zavolejte, napište nebo se s námi propojte na LinkedIn, kde můžete sledovat, co se u nás děje.

A co se bude dít poté?

1.

Poté, co si zavoláme nebo nám přijde váš životopis, se vám ozveme.

2.

Rádi si s vámi popovídáme a případně najdeme vhodný termín pro pohovor.

3.

Pokud vše na pohovoru klapne, pak vás mezi nás rádi přivítáme.

4.

Během zkušební doby zjistíme, zda jste se na naší pozici našli a práce vás skutečně naplňuje.

Zaměstnanci PATOK a.s.

Více než 30 let zkušeností

přes 160 nadšených zaměstnanců

téměř 2000 spokojených zákazníků

Více než 25 vlastních technologií

Služby

Lapoly bez starostí

Spravujete nebo vlastníte tukový (OT) či ropný lapol (ORL)? Postaráme se o komplexní servis, …

více zde

Vysávání nedostupných prostor

Trápí vás nějaký těžko dostupný prostor plný nečistot nebo zatopený sklep? Nemus…

více zde

Bezvýkopové opravy potrubí

Zjistili jste poruchu potrubí a není možné provést v místě opravy výkop? Pomůžeme vám…

více zde